למה יח"צ

השירותים שלנו

ההבדל באמינות בין מסר פרסומי שאתה קובע בפרסומת שלך, לבין מסר שמכוון על ידי היחצן ומועבר באמצעות איש תקשורת אמין, מקביל להבדל בין האמא שאומרת שהבן שלה הכי חכם (והיא כידוע ממש אובייקטיבית) לעומת האמא שהבן שלה זכה זה עתה בפרס נובל. 

 

בעידן שבו אנחנו מוצפים בפרסומות מכל עבר, ולכן מרבית המסרים שלהן חולפים על פנינו מבלי שבכלל נשים לב, הדרך הנכונה להעביר את המסר שלך היא באמצעים בעלי אמינות נתפסת גבוהה. אני, כיחצנית שלך, מאפשרת לך גישה לאנשי תקשורת אמינים ואוביקטיביים מבלי שתצטרך להתאמץ יותר מידי.  כשאנשים מוערכים מביעים עמדה, אנו נוטים להקשיב יותר, ולהפנים. 

ויש גם הבדל חשוב נוסף - היח"צ הרבה הרבה הרבה יותר זול מפרסום. במחיר של מודעת אינטש אחת בעיתון כזה או אחר, תוכל להופיע בשער של ישראל היום, בשער של מדור ממון בידיעות, בעמוד הראשי בוואלה או להשתלב בכתבה בחדשות. שווה, לא?

 

בין לקוחות המשרד ניתן למצוא את אתר הקניות המוביל "chinabuy", קבוצת משחקי יצירה אורדע המשווקים בישראל גם את חברת פליימוביל הבינלאומית ואת ענקית הצעצועים והמולטימדיה הסברו, בית המכירות הפומביות "אישתר", חברת הייעוץ העסקי וגיוסי ההון "טרגו" ועוד.

עיתונות כתובה

מגזינים טופ

בשידור חי

אונליין רץ

דוגמאות לפרוייקטים

© אורין - משרד יחסי ציבור 2019

Tel: 050-7376006 | Email: orin@orinpr.co.il